Виктор Цыганков

Виктор Цыганков Фото:: fcdynamo.kiev.ua

У матчі 22-го туру Української Прем'єр-Ліги лицем до лиця зійшлися Олімпік і Динамо. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу київської команди з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив Віктор Циганков - гравець Динамо реалізував пенальті. В середині першого тайму шанс забити з одинадцятиметрової позначки отримав Олімпік - Олексій Гай не схибив. На 39-й хвилині Назарій Русин вивів «динамівців» вперед. У другому таймі вболівальники голів не побачили.

Олімпік - Динамо 1:2

Голи: Гай (пен.), 27 - Циганков (пен.), 13, Русин, 39.

Олімпік: Халімі, Цимбалюк, Снурніцин, Гришко, Політило, Ксьонз, Кольцов (Кравчук, 63), Гай, Пасіч (Шиндер, 81), Діє, Балашов (Дегтярьов, 62).

Динамо: Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Сідклей, Гармаш (Шапаренко, 67), Буяльський, Циганкова, Шепелєв, Миколенко, Русин (Вербич, 86).

Попередження: Русин, 28, Бурда, 44, Кадар, 58, Діє, 59.

Нагадаємо, напередодні Шахтар обіграв Зорю. Єдиний гол в матчі на свій рахунок записав Жуніор Мораес.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv