В рамках товариського матчу збірна Німеччина в Вольфсбурзі зіграла внічию з командою Сербії - 1: 1. Рахунок в матчі на 12-й хвилині відкрив нападаючий гостьової команди Лука Йович, а у господарів поля на 69-й хвилині відзначився Леон Горецький, якому асистував Марко Ройс.

Цей поєдинок завершився дуже неприємним епізодом. У компенсований час Мілан Павки дуже грубо зіграв проти Лероя Сані, за що отримав червону картку.

Судячи з повтору, у півзахисник може бути серйозна травма голеностопа. Лерой був замінений на Ніко Шульца.

Напередодні старту відбору на ЄВРО-2020 Андрій Шевченко зазначив, що український чемпіонат не сприяє клубам успішно виступати в єврокубках.

Перший матч відбір збірна України проведе проти Португалії. Чинні чемпіони Європи вже назвали склад на матч з «синьо-жовтими».

Наставник збірної Португалії Фернанду Сантуш з великою повагою відгукнувся про збірну України. На думку фахівця, команда Шевченка здатна доставити серйозні проблеми будь-кому.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv