ЄВРО-2020

ЄВРО-2020

Автором першого гола у відборі на чемпіонат Європи 2020 став півзахисник збірної Казахстану Юрій Перцух. Футболіст вже на шостій хвилині відкрив рахунок в поєдинку проти національної команди Шотландії.

Примітно, що гол Перцуха вийшов дуже гарним. Юрій відгукнувся на довгу передачу партнера з глибини поля, втік від захисників команди суперника і потужним ударом від поперечини увігнав м'яч у чужі ворота.

Додамо, що перший тайм матчу між Казахстаном і Шотландією завершився з рахунком 2:0. Пряму трансляцію даного поєдинку ви можете подивитися, перейшовши за цим посиланням.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv