Казахстан

Казахстан

У першому матчі відбору на чемпіонат Європи 2020 збірна Казахстану на своєму полі приймала національну команду Шотландії. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 3:0.

Здивувати шотландців казахам вдалося вже в дебюті зустрічі. Так, на 6 хвилині Юрій Перцух відкрив рахунок, а на 10 - Ян Вороговський подвоїв перевагу своєї команди. У дебюті другого тайму Бахтієр Зайнутдінов довів рахунок до розгромного.

Група I

Казахстан - Шотландія 3:0

Голи: Перцух, 6, Вороговський, 10, Зайнутдінов, 51.

Казахстан: Непогодов, Малий, Єрланов (Ахметов, 81), Постніков, Суюмбаєв, Меркель, Куат, Зайнутдінов (Мужиков, 84), Вороговський, Муртазаєв (Турисбек, 68), Перцух.

Шотландія: Бейн, Шинні, Маккенна, Бейтс, Палмер, Макгінн (Мактоміні, 70), Армстронг, Форрест (Макналті, 81), Макгрегор, Берк, Макберні (Расселл, 61).

Попередження: Меркель, 38, Шинні, 83.

Додамо, що перший гол збірної Казахстану вийшов на диво. Результативний постріл Юрія Перцуха заслуговує вашої уваги.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv