Нідерланди

Нідерланди

У четвер, 21-го березня, в рамках відбору на ЄВРО-2020 збірна Голландії на своєму полі приймала національну команду Білорусі. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 4:0.

Голландці забили по два голи в кожному з таймів. Так, вже на першій хвилині Мемфіс Депай відкрив рахунок, а через 20 хвилин Джорджиньо Вейналдум подвоїв перевагу своєї команди. У другій сорокап'ятихвилинці голами відзначилися все той же Мемфіс Депай і Вірджіл ван Дейк.

Група С

Голландія - Білорусь 4:0

Голи: Депай, 1, 55 (пен.), Вейналдум, 21, ван Дейк, 86.

Голландія: Сіллессен, де Лігт, Блінд, Думфріс (Тете, 68), ван Дейк, Депай, де Рон (Проппер, 46), Бергвейн, де Йонг, Бабел (Промес, 59), Вейналдум.

Білорусь: Горбунов, Мартинович, Поляков, Шитов, Сіваков, Драгун (Лаптєв, 87), Маєвський, Путило, Ковальов (Савицький, 79), Стасевич, Сигневич (Сарока, 63).

Попередження: Драгун, 30, Путило, 32, де Рон, 34.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv