У п'ятницю, 22-го березня, в рамках відбору на ЄВРО-2020 збірна Люксембургу вдома приймала національну команду України. Фінальний свисток арбітра зафіксував вольову перемогу гостей з рахунком - 2:1.

Розмочити рахунок в матчі несподівано для всіх вдалося господарям поля - на 34-ій хвилині відзначився Давід Тюрпель. Даний результативний удар, до слова, став першим для «червоних левів» в історії протистоянь зі збірною України. На щастя для українських уболівальників, «синьо-жовтим» швидко вдалося відігратися - шикарний закид Олександра Зінченка замкнув Віктор Циганков.

У другому таймі команди обмінювалися атаками, намагаючись вирвати перемогу. В результаті успіху добилася українська дружина - в компенсований час навіс Руслана Малиновського зі штрафного завершився автоголом Жерсона Родрігеса.

Група В

Люксембург - Україна 1:2

Голи: Тюрпель, 34 - Циганков, 40, Родрігес (автогол), 90+3.

Люксембург: Моріс, Карлсон, Мальже Шано, Янс, Баррейро, Мартінс Перейра, Тілль (Бенсі, 74), Тілль (Мутш, 90), Родрігес, Тюрпель.

Україна: П'ятов, Бурда, Матвієнко, Миколенко, Бутко (Караваєв, 79; Буяльський, 87), Коноплянка, Циганков, Зінченко, Малиновський, Безус (Яремчук, 64), Мораєс.

Попередження: Баррейро, 45, Бурда, 48, Шано, 51, Мальже, 62, Бутко, 63, Карлсон, 90.

У першому матчі відбору українці зіграли внічию 0:0 з діючими чемпіонами Європи. Андрій Шевченко залишився задоволений грою команди.

До слова, Жуніор Мораес прокоментував свій дебют за збірну України. Футболіст переповнений позитивними емоціями.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv