Кіліан Мбаппе

Кіліан Мбаппе Фото:: Getty Images

Збірна Франції на Стад де Франс здобула велику перемогу над командою Ісландії в матчі відбору на Євро-2020.

Вже до другого тайму Ісландці програвали з рахунком 3: 0. Але команда Дешама на цьому не зупинилася і забила четвертий гол, який вийшов особливо красивим.

На 84 хвилині Погба видав пас зі своєї половини поля, де його підхопив Мбаппе. Форвард ПСЖ не розгубився і видав ідеальну передачу п'ятою на забігаючого Грізманна. Форварду нічого не залишалося, як тільки переправити м'яч у ворота.

Французи впевнено очолюють турнірну таблицю своєї групи з шістьма очками. 8 червня команда в гостях зіграє проти національної збірної Туреччини.

Відзначимо, що Україна на останніх секундах вирвала перемогу у Люксембургу. Огляд матчу можна подивитися тут.

Також своїми враженнями поділилися Олександр Зінченко та Віктор Циганков. Футболісти залишилися задоволені грою.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv