Портсмут

Портсмут

Представники Першої ліги англійського футболу Портсмут і Сандерленд розіграли третій за престижністю кубковий трофей країни.

31 березня на лондонському стадіоні Уемблі зустрілися команди, які в цьому сезоні борються за потрапляння в Чемпіоншип. Це відомі всім Портсмут і Сандерленд. Колективи розіграли Трофей Англійської ліги.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. На 38-й хвилині за «чорних котів» відзначився Макгіді, а на 82-й Томпсон зрівняв рахунок. У додатковий час команди знову обмінялися голами. На цей раз вперед вийшли футболісти Портсмута, гол на 114-й хвилині забив Лоу. Але все той же Макгіді зрівняв рахунок за хвилину до фінального свистка.

У серії післяматчевих пенальті фатальною стала помилка півзахисника Сандерленда Лі Кеттермоула. Портсмут перемагає 5:4. В останній раз футболісти Портсмута піднімали трофей над головою в 2008 році, тоді команда виграла Кубок Англії. У Прем'єр-лізі «сині» не з'являлися з 2010 року.

Портсмут - Сандерленд 2: 2 (5:4)

Голи: Томпсон, 82, Лоу, 114 - Макгіді, 38, 119.

Нагадаємо, лондонський Челсі зміг на виїзді обіграти Кардіфф. Перший гол «сині» забили з офсайду.

Манчестер Юнайтед ризикує втратити двох гравців. Мата і Еррера не хочуть продовжувати контракт.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv