Нил Уорнок

Нил Уорнок Фото:: Sky Sports

У матчі чемпіонату Англії Челсі обіграв Кардіфф з рахунком 2: 1. Ця перемога стала дуже скандальною. Адже на 84-й хвилині, Сесар Аспілікуета забив з офсайду після пасу Алонсо.

Після матчу, тренер Кардіффа Ніл Уорнок був емоційним, але намагався себе стримати. Наставник п'ять хвилин страшним поглядом дивився на бригаду суддей.

INSTAGRAM

На прес-конференції тренер вже сказав, все як є: Складно змиритися, тому що я спустошений. Я дуже пишаюся своїми гравцями. Нас підвели судді ... Запускайте вже VAR! Ми працювали три тижні заради цієї гри, але нас підвели рішення арбітра. Жодного важливого рішення не було на нашу користь. Вони не розуміють, що стоїть на кону.

Детальніше про події матчу можете прочитати в текстовій трансляції від Footballua.tv. «Сині» врятували 3 очка.

Варто відзначити, що Кардіфф продовжує розгляди з приводу виплати коштів за загиблого Еміліано Салу. Валлійці надали вагомі аргументи.

Екс-гравець Челсі Тібо Куртуа розповів, що дуже хотів би бачити Едена Азара в Реалі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv