Ляказетт

Ляказетт

У понеділок, першого квітня, в матчі 32-го туру АПЛ Арсенал на своєму полі приймав Ньюкасл. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу господарів з рахунком 2:0.

Футболісти Арсеналу забили по голу в кожному з таймів. Так, на 30-й хвилині зустрічі відзначився Аарон Ремзі, а на 83-й - у воротах суперника розписався Александр Ляказетт.

Відзначимо, що дана перемога дозволила Арсеналу піднятися з п'ятої на третю сходинку турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Арсенал - Ньюкасл 2:0

Голи: Ремзі, 30, Ляказетт, 83.

Арсенал: Лено, Монреаль, Сократіс, Мустафі, Колашинац, Гендузі, Мейтленд-Найлз, Івобі (Обамеянг, 61), Ремзі (Ель-Ненні, 67), Озіл (Мхітарян, 84), Ляказетт.

Ньюкасл: Дубравка, Дамметт, Ласселс, Єдлін, Лежен, Хейден (Кі Сон Ен, 67), Рітчі (Кенеді, 75), Діаме, Альмірон, Рондон, Перес (Муто, 77).

Попередження: Монреаль, 59, Колашинац, 71.

Нагадаємо, Месут Озіл ощасливив юного кенійського вболівальника. Німця зворушила фотографія хлопчика.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv