Карло Анчелотти

Карло Анчелотти Фото:: Getty Images

У матчі 30-го туру чемпіонату Італії лицем до лиця зійшлися Емполі і Наполі. Фінальний свисток арбітра зафіксував сенсаційну перемогу команди Ауреліо Андреацоллі з рахунком 2:1.

На 28-ій хвилині Емполі зусиллями Дієго Фаріаса відкрив рахунок в матчі. У кінцівці першого тайму Наполі вирішив взяти гру під свій контроль і зрівняв рахунок - відзначився Петр Зелінські. Втім, в результаті для неаполітанців матч завершився фіаско - гол Джованні Ді Лоренцо приніс Емполі перемогу.

Емполі - Наполі 2:1

Голи: Фаріас, 28, Ді Лоренцо, 52 - Зелінські, 44.

Емполі: Проведель, Сільвестре, Веселі, Маєтта, Паяч (Антонеллі, 90), Беннасер, Траоре, Круніч (Брігі, 41), Ді Лоренцо, Капуто, Фаріас.

Наполі: Мерет, Кулібалі, Луперто, Малькюї (Верді, 76), Маріу Руй, Аллан, Зелінські, Юнес (Фабіан Руїс, 58), Уна (Мертенс, 57), Кальєхон, Мілік.

Попередження: Кулібалі, 33, Мілік, 47, Траоре, 50, Паяч, 60.

Нагадаємо, Наполі цікавиться півзахисником Реала Федеріко Вальверде.

Долучайся до телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv