Кевін Де Брюйне

Кевін Де Брюйне Фото:: Getty Images

У матчі 33-го туру чемпіонату Англії лицем до лиця зійшлися Манчестер Сіті і Кардіфф. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «городян» з рахунком 2:0.

Потрібного результату гравці Манчестер Сіті домоглися ще в першому таймі зустрічі. На шостій хвилині Кевін де Брейне відкрив рахунок, а на 44-ій - Лерой Сане подвоїв перевагу своєї команди.

Відзначимо, що в ході поєдинку травму отримав Олександр Зінченко. Українець вийшов на поле в стартовому складі, проте вже на 19-ій хвилині був змушений покинути поле.

Манчестер Сіті - Кардіфф 2:0

Голи: де Брюйне, 6, Сане, 44.

Манчестер Сіті: Едерсон, Даніло, Стоунз, Ляпорт, Зінченко (Вокер, 19), Фернандіньо, Фоден, Марез, де Брюйне, Сане, Жезус.

Кардіфф: Етерідж, Пелтьєр, Манга, Беннетт, Моррісон, Роллс, Гуннарссон (Бакуна, 81), Камараса (Рід, 83), Мерфі (Мендес-Лейнг, 60), Хойлетт, Ньяссе.

Попередження: Беннетт, 8, Пелтьєр, 34, Роллс, 53.

Варто також відзначити, що після закінчення сезону Манчестер Сіті візьме участь в товариському турнірі в Китаї, де також будуть виступати інші команди з АПЛ.

Раніше президент Баварії Улі Хенесс розповів, як Манчестер Сіті купує футболістів. Висловлення вийшло досить резонансним.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv