У 28-му турі чемпіонату Німеччини мюнхенська Баварія на Альянц-Арені з рахунком 5:0 розгромила головних конкурентів в боротьбі за чемпіонство. Перемога над дортмундською Боруссією була оформлена ще в першому таймі.

На 10-й хвилині рахунок відкрив Матс Хуммельс. Тьяго Алькантара навісив з кутового, і бек замкнув подачу головою. Через 7 хвилин помилкою захисника «джмелів» скористався Роберт Левандовські, оформивши свій 200-й гол у Бундеслізі. На 41-й хвилині Хаві Мартінес зробив рахунок розгромним. Але і це не все, ще до перерви після навісу Томаса Мюллера забив Серж Гнабрі.

У другому таймі Люсьєн Фавр спробував внести зміни в гру команид за допомогою замін, але забили все одно гравці Баварії. На 89-й хвилині дубль оформив Роберт Левандовскі. Баварія вийшла на перше місце турнірної таблиці.

Баварія - Боруссія Д 5:0

Голи: Хуммельс, 10, Левандовскі, 17, 89, Мартінес, 41, Гнабрі, 43.

Баварія: Нойер, Алаба, Хуммельс, Зюле, Кімміх, Мартінес (Горецка, 77), Алькантара, Мюллер (Санчес, 80), Коман (Рібері, 68), Левандовські, Гнабрі

Боруссія Д: Бюркі, Піщек (Вольф, 69), Аканжі, Загаду (Вайгль, 46), Діалло, Вітцель, Ділейні, Санчо, Дахуд (Гетце, 62), Ларсен, Ройс

Попередження: Левандовські, 70 - Загаду, 40, Ділейні, 70.

Відзначимо, що раніше Баварія зіграла феєричний матч в Кубку Німеччини, де було забито дев'ять голів.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv