Мессі і Суарес

Мессі і Суарес Фото:: Getty Images

Центральний матч 1/4 Ліги чемпіонів відбувся в Манчестері, де підопічні Сульшера приймали Барселону.

Перший м'яч був забитий досить рано. На 12-ій хвилині Ліонель Мессі навісив на дальню штангу, а Луїс Суарес головою відправив м'яч у дальній кут воріт, м'яч торкнувся Шоу і залетів у ворота - 0:1. Відзначимо, що арбітру довелося вдатися до допомоги відеоассістента, щоб визначити ймовірність офсайду у Мессі при отриманні пасу з глибини.

До кінця матчу команди так і не змогли відзначитися голами. Остаточний рахунок - 0:1.

Результат першої зустрічі дає можливість Барселоні впевнено себе почувати перед матчем-відповіддю. Але і для підопічних Сульшера не все втрачено.

Огляд першого тайму:

Огляд другого тайму:

Манчестер Юнайтед - Барселона 0:1
Гол: Шоу, 12 (у свої ворота).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Смоллінг, Лінделеф, Шоу - Фред, Мактоміней, Погба - Далот (Лингард, 74), Рашфорд (Перейра, 85), Лукаку (Мартіаль, 68).

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Ленгле, Альба - Артур (Роберто, 66), Бускетс (Аленья, 90+3), Ракітіч - Мессі, Суарес, Коутіньо (Відаль, 65).

Попередження: Шоу, Лингард, Смоллінг - Бускетс, Відаль.

Нагадаємо, Манчестер Юнайтед може розпрощатися з шістьма гравцями. Команду чекає активний трасферний період.

Крім цього, пропонуємо вам ознайомитися зі списком футболістів, яких Уле Гуннар Сульшер хоче бачити в Манчестер Юнайтед.

Також відзначимо, що Коутіньо прокоментував інформацію про повернення в Англію.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv