Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг Фото:: Getty Images

У матчі 34-го туру чемпіонат Англії лицем до лиця зійшлися Кристал Пелас і Манчестер Сіті. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «городян» з рахунком 3:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося футболістам Манчестер Сіті - на 15-ій хвилині голом відзначився Рахім Стерлінг. На 63-й хвилині все той же Стерлінг оформив дубль, подвоївши перевагу своєї команди. На 81-ій хвилині Лука Мілівоєвіч відквитав один гол, вселивши надію в серця вболівальників Кристал Пелас. Втім, останнє слово було за Манчестром Сіті - на 90-ій хвилині Габріель Жезус поставив крапку в поєдинку.

Таким чином, Манчестром Сіті повернув собі першу сходинку турнірної таблиці АПЛ, обігнавши Ліверпуль на одне очко. Втім, вже сьогодні, в поєдинку проти Челсі «мерсисайдці» отримають шанс відвоювати лідерство.

Кристал Пелас - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Мілівоєвіч, 81 - Стерлінг, 15, 63, Жезус, 90.

Кристал Пелас: Гуаїта, Ван-Біссака, Келлі, ван Анхолт, Денн, Мілівоєвіч, Шлупп (Куяте, 22), Таунсенд (Маєр, 77), Макартур (Сако, 85), Заа, Бентеке.

Манчестер Сіті: Едерсон, Компані, Менді, Вокер, Ляпорт, де Брюйне, Гюндоган, Сане (Стоунз, 87), Сільва (Бернарду Сілва, 65), Стерлінг, Агуеро (Жезус, 75).

Раніше Хосеп Гвардіола прокоментував пошкодження Олександра Зінченка і поділився очікуваннями від його повернення.

Також тренер зазначив, що команда більше не має права втрачати очки в матчах чемпіонату. У зворотному випадку «городяни» ризикують позбутися титулу.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv