Садіо Мане

Садіо Мане Фото:: Getty Images

У центральному матчі 34-го туру чемпіонату Англії лицем до лиця зійшлися Ліверпуль і Челсі. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу мерсисайдців з рахунком 2:0.

Розмочити рахунок в матчі підопічним Юргена Клоппа вдалося в дебюті другого тайму - на 51-ій хвилині голом відзначився Садіо Мане. Через дві хвилини Мохаммед Салах подвоїв перевагу своєї команди. Більше голів вболівальники не побачили.

Таким чином, Ліверпуль повернув собі лідерство в турнірній таблиці АПЛ - мерсисайдці на одне очко випереджають Манчестер Сіті, який сьогодні обіграв Кристал Пелас. Втім, у «городян» є одна гра в запасі.

Ліверпуль - Челсі 2:0

Голи: Мане, 51, Салах, 53.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнолд, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Фабіньо, Хендерсон (Мілнер, 77), Кейта (Вейналдум, 66), Мане, Фірміно, Салах (Шакірі, 90).

Челсі: Аррісабалага, Емерсон, Давід Луїз, Аспілікуета, Рюдігер (Крістенсен, 40), Азар, Лофтус-Чік (Барклі, 75), Вілліан, Жоржиньо, Хадсон-Одої (Ігуаїн, 56), Канте.

Попередження: Аспілікуета, 44.

Нагадаємо, Ліверпуль і Боруссія Д зійшлися в боротьбі за суперзірку Бундесліги. Клопп зацікавлений в гравцеві.

Також відзначимо, що Ліверпуль може запропонувати новий контракт Дивока Орігі. Тренер довіряє бельгійцю.

Раніше повідомлялося, що головний тренер Реала Зінедін Зідан дав добро на трансфер Едена Азара в мадридський клуб. Чудове підсилення для «вершкових».

У свою чергу, Мауріціо Сарри вважає, що 100 мільйонів євро - занадто маленька ціна для бельгійця.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv