В'ячеслав Шевчук

В'ячеслав Шевчук Фото:: ФК Олімпік

У матчі 24-го туру чемпіонату України лицем до лиця зійшлися Чорноморець і Олімпік. Фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию - 1:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося підопічним В'ячеслава Шевчука - на 40-й хвилині голом відзначився Максим Дегтярьов. Зрівняти рахунок Чорноморцю вдалося на 62-ій хвилині завдяки результативному удару Володимира Танчика.

Чорноморець - Олімпік 1:1

Голи: Танчик, 60 - Дегтярьов, 40.

Чорноморець: Кожухар, Трубочкін, Рижук, Норенков, Вільхамссон, Мусолітін, Бабенко, Аржанов, Танчик, Чорний (Павлов, 77), Грачов.

Олімпік: Кринський, Вантух (Цимбалюк, 69), Снурніцин, Гришко, Кравчук, Ксьонз, Гай, Пасіч, Політило (Кольцов, 57), Дегтярьов, Діє (Валєєв, 80).

Попередження: Вільхамссон, 3.

Нагадаємо, що головний тренер Арсеналу Ігор Леонов став кращим фахівцем за підсумками 23-го туру чемпіонату України.

Пропонуємо вам насолодитися кращими голами 23-го туру УПЛ.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv