Мохаммед Салах

Мохаммед Салах Фото:: Getty Images

У центральному матчі 34-го туру чемпіонату Англії лицем до лиця зійшлися Ліверпуль і Челсі. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу мерсисайдців з рахунком 2:0.

Розмочити рахунок в матчі підопічним Юргена Клоппа вдалося в дебюті другого тайму - на 51-ій хвилині голом відзначився Садіо Мане. Через дві хвилини Мохаммед Салах подвоїв перевагу своєї команди - футболісту вдався фантастичний постріл з-за меж чужого штрафного.

Єгиптянин прийняв м'яч на правому фланзі, після чого змістився ближче до центру і вистрілив у напрямку воріт Кепи Аррісабалаги. Павучок не вижив - м'яч з неймовірною силою влетів у самісіньку «дев'ятку»!

Пропонуємо вам самим насолодитися шедевральний голом Мохаммеда Салаха.

Нагадаємо, Ліверпуль і Боруссія Д зійшлися в боротьбі за суперзірку Бундесліги. Клопп зацікавлений в гравцеві.

Також відзначимо, що Ліверпуль може запропонувати новий контракт Дивока Орігі. Тренер довіряє бельгійцю.

Раніше повідомлялося, що головний тренер Реала Зінедін Зідан дав добро на трансфер Едена Азара в мадридський клуб. Чудове підсилення для «вершкових».

У свою чергу, Мауріціо Сарри вважає, що 100 мільйонів євро - занадто маленька ціна для бельгійця.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv