Ван Де Бек

Ван Де Бек Фото:: Getty Images

З перших хвилин Ювентус пішов вперед і ледь не домігся свого. Онана недбало виносив м'яч і потрапив в Джана, який активно пішов у пресинг, проте м'яч полетів повз ворота.

В середині першого тайму господарі все-таки добилися свого і відкрили рахунок у поєдинку. Роналду головою замкнув подачу з кутового - 1:1.

У Аякса знайшлась своя відповідь на гол Кріштіану. На 34-ій хвилині Нерес віддав простий пас в штрафну на Ван де Бека, який холоднокровно переграв Щесни в ближньому бою - 1:1. Ювентус пішов відіграватися і закрив Аякс на їх половині поля. Однак гості вистояли та не дали господарям зустрічі створити по-справжньому небезпечні моменти. На цьому перший тайм закінчився.

Друга половина зустрічі почалася з масованих атак Ювентуса, але забити вдалося Аяксу. Капітан команди Де Лігт вивів Аякс вперед точним ударом головою після подачі кутового з правого флангу від Шене - 1:2.

У кінцівці зустрічі Аякс забив третій гол, але він був скасований через офсайд Зіеша.

Аякс проходить до півфіналу і закриває роти скептикам, які до останнього називали команду Тен Хаага випадковим гостем в ¼ фіналу Ліги чемпіонів.

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Ювентус - Аякс 1: 2 (перший матч 1:1)
Голи: Роналду, 28 - ван де Беек, 34, де Лігт, 67

Ювентус: Щесни - Маттіа Де Шильйо (Канселу, 64), Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро - Джан, Пьянич, Матюїді - Диба (Кін, 46), Роналду, Федеріко Бернардескі (Бентанкур, 81).

Аякс: Онана - Велтман (Дейлі Сінкгравен, 11, Магальян, 83), Блінд, де Лігт, Мазрауі - Ф. де Йонг, ван де Беек, Шене - Зіех, Тадич, Нерес.

Попередження: Джан, Роналду.

Нагадаємо, Ювентус підписав новий контракт з Маріо Манджукичем. Як повідомляє офіційний сайт туринського клубу, нова угода розрахована до літа 2021-го року.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv