Томас Тухель

Томас Тухель Фото:: Getty Images

ПСЖ програв Нанту виїзний матч чемпіонату Франції.

Рахунок на 19-ій хвилині відкрив Дані Алвес, але вже через три хвилини рівновагу було відновлено завдяки точному удару Дієго Карлоса. До початку другого тайму господарі забили ще двічі, відзначилися взяттям воріт Абдул Варіс і все той же Дієго Карлос.

ПСЖ нічого не міг вдіяти з суперником і зуміли лише в кінцівці зустрічі скоротити відставання в матчі до одного м'яча. Автор голу - Матехан Гуклу. Остаточний рахунок - 3:2.

ПСЖ другий матч поспіль не може оформити дострокове чемпіонство. У минулому турі парижани розгромно поступилися Ліллю - 5:1. До кінця чемпіонату залишилося шість матчів, а відстань від першого до другого місця - 17 балів.

Раніше повідомлялося, що ПСЖ допоможе з реконструкцією Собору Паризької Богоматері. Нагадаємо, один із символів столиці Франції постраждав від пожежі.

Крім цього, власник Ренна зголосився пожертвувати відразу 100 мільйонів євро на відновлення Собору.

Також пропонуємо ознайомитися з реакцією футбольного світу на трагедію, що сталася в Парижі.

Підписуйся на телеканали Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv