Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг Фото:: Getty Images

Напередодні відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Манчестер Сіті і Тоттенгемом. І хоча «городяни» здобули перемогу (4:3), в півфінал вийшли шпори завдяки тріумфу в першій зустрічі (1:0).

У кінцівці і без того видовищного поєдинку стався запаморочливий епізод. На останніх хвилинах компенсованого до другого тайму часу Рахім Стерлінг забив п'ятий гол, який виводив Ман Сіті в наступний раунд турніру. Англієць відгукнувся на передачу Серхіо Агуеро, який отримав м'яч на правому фланзі і здорово увірвався в штрафну.

Втім, тріумфування футболістів і вболівальників «городян» за лічені секунди змінилися на сльози розчарування - цьому посприяв VAR. Як показали відеопотори, Агуеро знаходився в офсайді, в зв'язку з чим арбітр зустрічі скасував взяття воріт.

Нагадаємо, в дебюті матчу Ман Сіті і Тоттенгем влаштували справжню перестрілку. За 11 хвилин команди зуміли забити чотири голи на двох.

Відзначимо, гравець Тоттенгема Сон Хин Мін побив рекорд Максима Шацьких.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv