Н'Голо Канте

Н'Голо Канте Фото:: Getty Images

У матчі 35-го туру АПЛ лицем до лиця зійшлися Челсі і Бернлі. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию - 2:2.

Розмочити рахунок у матчі вдалося футболісти Бернлі - на восьмій хвилині відзначився Джефф Хендрік. Втім, Челсі не знітився і швидко показав, хто в домі господар. На 12-ій хвилині Н'Голо Канте зрівняв рахунок, а на 14-ій хвилині Гонсало Ігуаїн вивів «аристократів» вперед. Втім, гості рук не опустили - через десять хвилин Ешлі Барнс забив другий гол своєї команди. Більше результативних ударів уболівальники не побачили.

Челсі - Бернлі 2:2

Голи: Канте, 12, Ігуаїн, 14 - Хендрік, 8, Барнс, 24.

Челсі: Аррісабалага, Емерсон, Давид Луїз, Аспілікуета, Крістенсен, Лофтус-Чік, Канте (Ковачич, 46), Хадсон-Одої (Педро, 41), Жоржина, Азар, Ігуаїн (Жиру, 77).

Бернлі: Хітон, Тарковські, Мі, Лоутон, Тейлор, Хендрік, Вествуд, Корк, Вуд, Барнс, Макніл.

Попередження: Хітон, 32, Педро, 90, Ковачич, 90.

Відзначимо, що Челсі може втратити Вілліана, якого знову спробує підписати Барселона.

Нагадаємо, Мауріціо Саррі прокоментував майбутнє Каллума Хадсона-Одої в Челсі. Спеціаліст бажає, щоб молодий футболіст залишився в команді на наступний сезон.

До слова, Челсі готовий купити головну сенсацію Ліги 1, яким замінить Азара.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv