Олександр Хацкевич

Олександр Хацкевич Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від поєдинку 25-го ранку УПЛ проти Шахтаря (0:0):

- У першому таймі в нашій грі відчувалася скутість і невпевненість, погано виходили в атаку. Після перерви виглядали краще, добре увійшов в гру Цітаішвілі. Важко грати без форвардів, немає необхідного руху попереду. Ми півроку без форварда - це складно.

Коли у нас пішла гра, Шахтар почав збивати темп, футболісти валялися на полі. Футбол - боротьба, а рефері своїми свистками уповільнював темп.

Можливо, Фонсека задоволений суддівством, але я - ні. Так, арбітр помилився в обидві сторони, але помилявся. Як потім грати в Європі? У нас і так швидкості не найвищі, а з зупинками взагалі неможливо нічого показати.

Підтримка на трибунах була хороша, наша гра - теж непогана. На даний момент ми спробували вичавити максимум. Але є над чим працювати в атаці і обороні.

Стан Вербича? Він сам попросив заміну. Тяжкість, проблема зі щиколоткою. Беньямін в останні дні консультувався з лікарем, працював зі своїм реабілітологом. Взяв відповідальність вийти на поле, хоча не був повністю здоровим. Зіграв стільки, наскільки вистачило сил.

Заміна Шапаренка? На позиції десятки потрібно більше взаємодіяти з м'ячем, просувати його вперед. Шапаренко багато рухався без м'яча, однак цього було мало. Тому на другий тайм ми поставили туди мобільного Циганкова, гра стала більш активною.

Де Пена виконав те, що він нього вимагалося. Доставляв м'яч вперед, брав гру на себе, постійно був націленим на ворота. Він дивиться вперед і грає вперед. Через центр атакувати не виходило - Шахтар його перекрив. Залишалися фланги, однак простріли без хорошого форварда неефективні. Де Пена віддає хороші флангові передачі, проте нам не вистачає форварда, який би їх замикав.

Експериментів в останні півроку не буде, скільки можна експериментувати. Давайте забудемо слова «молодий», «перспективний». Якщо ти в першій команді - ти повинен давати результат.

Ми будемо боротися до кінця, спробуємо відіграти 7 очок відставання. Яких ще експериментів ви хочете? U-19 поставити? Ми знаємо, які позиції потрібно посилити, влітку будемо над цим працювати.

Екс-гравець Динамо Вітор Буено поділився своєю думкою про те, чому йому не вдалося заграти в київському клубі. Він також підкріпив свої слова невдалим досвідом інших бразильців Динамо.

До слова, форвард Динамо Фран Соль розповів, як він відновлюється після травми плеча.

Долучайся до телеканалів Футбол 1/Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv