У заключному матчі 26-го туру чемпіонату України на полі стадіону ім. Лобановського зустрічалися Арсенал-Київ і чернігівська Десна. Господарі здобули впевнену перемогу над лідером другої шістки.

Вже на 11-й хвилині матчу Артур Авагімян головою замкнув подачу Владислава Калитвинцева. На цьому господарі не зупинилися і в одній з атак заробити пенальті. Ударом з 11-метрової позначки на 27-й хвилині відзначився Павло Оріховський. До кінця першого тайму рахунок не змінився.

Другий тайм не подарував глядачам голів. Арсенал-Київ втримав переможний рахунок. Незважаючи на поразку, Десна залишилася лідером другої шістки. Арсенал-Київ відірвався від останнього місця на 3 очка.

Арсенал-Київ - Десна 2:0
Голи: Авагімян, 11, Оріховський, 27 (з пенальті)
Арсенал-Київ: Підківка Роман Юрійович, Осман, Башлай, Жичиков, Сагуткін, Ліпартія (Козак, 79), Оріховський, Калитвинцев, Авагімян (Кадимян, 76), Домбровський, Ковпак (Мудрик, 90)
Десна: Литовка, Гітченко, Імереков, Слінкін (Волков, 54), Картушов, Якимів (Люлька, 46), Мостовий, Фаворов, Огиря, Філіппов, Сергійчук (Хльобас, 78)
Попередження: Слінкін, 26, Імереков, 30, Огиря, 40, Філіппов, 55

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Нагадаємо, в минулому турі Арсенал-Київ поступився Олімпіку. Донеччани забили два м'ячі.

Десна зіграла внічию з Ворсклою, виграючи по ходу з рахунком 3:0. Матч, який ще довго буду згадувати.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv