Маурісіо Почеттіно

Маурісіо Почеттіно Фото:: Getty Images

У матчі 37-го ранку чемпіонату Англії Борнмут на своєму полі приймав Тоттенгем. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу господарів з рахунком 1:0.

Головними антигероями Тоттенгема стали Сон Хин Мін і Хуан Фойт, які побачили перед собою прямі червоні картки (кореєць на 43-й хвилині, а аргентинець - на 48-й). Перемогу Борнмуту в компенсований до другого тайму час приніс Натан Аке.

Борнмут - Тоттенгем 1:0

Гол: Аке, 90.

Борнмут: Треверс, Сімпсон, Сміт, Клайн, Аке, Айб (Мусса, 76), Фрейзер, Кінг, Лерма, Кук, Вілсон.

Тоттенгем: Льоріс, Роуз, Тріпп'єр, Санчес, Алдервейрелд (Фойт, 46), Даєр (Ваньяма, 46), Сіссоко (Девіс, 82), Аллі, Еріксен, Лукас Моура, Сон Хин Мін.

Попередження: Даєр, 11, Алдервейрелд, 23, Сіссоко, 40, Лерма, 90, Ваньяма, 90, Аллі, 90.

Вилучення: Сон Хин Мін, 43, Фойт, 48.

Нагадаємо, Тоттенгем поступився Аяксу в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Подивитися на найнебезпечніші моменти цього матчу можеш в нашому відеоогляді. Гості могли забити більше.

Тоттенгем веде боротьбу за право зіграти в Лізі чемпіонів в наступному році. З розкладами можеш ознайомитися в нашому матеріалі.

Згадаймо, що сказав Мусса Сіссоко про перший півфінальний матч Ліги чемпіонів проти Аякса. Француз вважає, що команда була скута через страх.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv