Володимир Чеснаков

Володимир Чеснаков Фото:: Офіційний сайт Ворскли

В неділю в УПЛ заплановані матчі другої шістки. Відкривали ігровий день матчем Олімпік — Ворскла.

Розмочити рахунок в поєдинку вдалося на 39-й хвилині. Після невеликої метушні в штрафному майданчику Олімпіка капітан Ворскли Чеснаков зорієнтувався швидше за всіх і розстріляв ворота Кринського.

У другому таймі Олімпік активно став створювати гострі моменти біля воріт полтавчан і це принесло свої плоди. На 65-ій хвилині Пасіч отримав вертикальну передачу з глибини, прибрав корпусом Кане і послав м'яч в дальній кут воріт Ткаченка.

На останніх хвилинах матчу Ворскла залишилася в меншості. Мартиненко грубо зірвав атаку суперника та отримав пряму червону картку. Однак, полтавчани зуміли вдесятьох довести матч до кінця і не пропустити. Остаточний рахунок - 1:1.

Відео огляд першого тайму:

Відео огляд другого тайму:

Олімпік - Ворскла 1:1
Голи: Г. Пасіч, 65 - Чеснаков, 39

Олімпік: Кринський - Ксьонз, Гришко, Цимбалюк, Вантух (Снурніцин, 43) - Гай, Валєєв (Сондей, 73) - Г. Пасіч, Політило, Тейшейра - Дегтярьов (Дійе, 80)

Ворскла: Ткаченко - Даллку (Саків, 73), Мартиненко, Чеснаков, Кане - Шарпар (Скляр, 66), Петрович - Васін (Кобахідзе, 46), Габелок, Ребенок - Карека

Попередження: Ксьонз, Цимбалюк, Валєєв, Г. Пасіч - Габелок, Ребенок

Вилучення: Мартиненко, 86

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv