ПАОК

ПАОК

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов забив гол в матчі 30-го туру чемпіонату Греції проти ПАС Яніни (2:0). Український легіонер почав матч з лави запасних, але вийшов на поле на 79-й хвилині матчу, а вже через хвилину забив свій гол в цьому матчі довівши рахунок до 2:0. Євген забив головою замкнувши пас свого партнера по команді Пелкаса.

Український півзахисник в поточному сезоні за грецький клуб провів 39 матчів у всіх турнірах, забивши 5 голів і зробив 2 гольові передачі. Тим самим, він допоміг ПАОКу стати чемпіоном Греції. Команда пройшла чемпіонський шлях без жодної поразки.

Ребров в шоці від рішення Петряк перейти в стан суперника.

Нагадаємо також, що Віктор Вацко поділився думкою про справу Мораеса.

Віктор Леоненко прокоментував можливі кадрові зміни в Динамо.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv