Мауріціо Саррі

Мауріціо Саррі Фото:: Getty Images

Головний тренер Челсі Мауріціо Саррі - про велику перемогу своєї команди над Вотфордом.

- У першому таймі ми зіткнулися з великими труднощами, оскільки команда втомилася як морально, так і фізично. Після перерви суперник знизив інтенсивність гри, дозволивши нам заволодіти ініціативою. Нам певною мірою пощастило, оскільки ми забили два голи поспіль, що додало сил нашій команді.

Ми відмінно провели більшу частину першого тайму, однак в першому таймі були виснажені, в першу чергу психологічно, оскільки дуже важко проводити матч всього через 60 годин після попереднього.

Після всіх наших ігор в Лізі Європи нам вдалося здобути лише одну перемогу, тому вплив цього фактора не можна було недооцінювати. Про це ж свідчать результати інших команд за останній місяць.

Безумовно, ми хочемо фінішувати в першій четвірці Прем'єр-ліги і виступати в Лізі Чемпіонів. Ліга Європи важлива для нас, і ми хочемо перемогти в цьому турнірі, оскільки в цьому сезоні ми заслуговуємо трофей. Таким чином, перед нами стоять дві мети на кінцівку сезону, - сказав Саррі в інтерв'ю клубній прес-службі «аристократів».

Нагадуємо, що Челсі після перемоги над Вотфордом (3:0) гарантував собі місце в Лізі Чемпіонів на наступний сезон.

В Англії фанати цікавим способом спробували травмувати гравця іншого клубу.

Нападник Арсеналу покине клуб після закінчення контракту цього літа.

Сумні новини з Англії. На один футбольний клуб стало менше.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv