Дженнаро Гаттузо

Дженнаро Гаттузо Фото:: Getty Images

У матчі 35-го туру чемпіонату Італії Мілан на своєму полі приймав Болонью. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів з рахунком 2: 1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося футболістам Мілана - на 37-й хвилині відзначився Сусо. На 67-й хвилині «россонері» подвоїли перевагу зусиллями Фабіо Боріні. Через п'ять хвилин Болонья скоротила відставання - постарався Маттіа Дестро.

На 74-й хвилині Мілан залишився в меншості - Лукас Пакета був видалений з поля. Втім, в компенсований до другого тайму червону картку заробив і футболіст Болоньї - другий гірчичник став фатальним для Ніколи Сансоне. Крім цього, за межами поля пряме видалення заробив Мітчелл Дейкс.

Мілан - Болонья 2:1

Голи: Сусо, 37, Боріні, 67 - Дестро, 72.

Мілан: Доннарумма, Абате, Сапата, Мусаккьо, Родрігес, Кесс'є, Білья (Маурі, 26), Лукас Пакета, Сусо (Кастільєхо, 79), Пентек, Чалханоглу (Боріні, 61).

Болонья: Скорупські, Калабрезі, Ларангейра, Войнович, Дейкс, Пульгар, Полі (Сантандер, 86), Орсоліні (Едера, 80), Сванберг (Дестро, 63), Сансоне, Паласіо.

Попередження: Полі, 44, Сансоне, 57, Калабрезі, 65, Лукас Пакета, 74, Пульгар, 75, Кесс'є, 90.

Вилучення: Лукас Пакета, 74, Сансоне, 90, Дейкс, 90.

Нагадаємо, що Мілан може розлучитися з одним із лідерів. Команді необхідно потрапити в Лігу чемпіонів.

Додамо, що Мілан не зумів пробитися у фінал Кубка Італії. У другому півфінальному поєдинку «россонері» поступилися футболістам Лаціо.

Відзначимо, що Гаттузо прокоментував інформацію про переїзд в Ньюкасл.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv