Ліверпуль

Ліверпуль Фото:: Getty Images

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль на своєму полі приймав Барселону. Після поразки 0:3 в першому матчі перед мерсисайдцями стояло, здавалося б, нездійсненне завдання. Однак команда Юргена Клоппа так не думала!

У дебюті першого тайму Ліверпуль зумів виконати завдання-мінімум, забивши швидкий гол. На 7-й хвилині у воротах Барселони розписався Дівок Орігі.

У другому таймі команда Юргена Клоппа не заспокоїлася і зрівняла рахунок за сумою двох матчів завдяки голам Джорджиньо Вейналдума на 54-й і 56-й хвилині. Примітно, що на полі голландець з'явився в перерві поєдинку.

На 79-й хвилині Ліверпуль зумів забити і четвертий гол. Трент Александер-Арнольд швидко розіграв кутовий, віддавши передачу в штрафний майданчик суперника. Гравці Барселони не були до такого готові, а от Дівок Орігі дуже навіть - бельгієць замкнув пас свого партнера по команді і поставив жирну крапку в протистоянні.

Таким чином, завдяки божевільному камбек Ліверпуль завоював путівку в фінал Ліги чемпіонів. Хто стане суперником команди Юргена Клоппа між собою вирішать Аякс і Тоттенгем.

Ліверпуль - Барселона 4:0

Голи: Орігі, 7, 79, Вейналдум, 54, 56.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Вейналдум, 46), Мілнер, Хендерсон, Фабіньо, Шакірі (Старрідж, 90), Орігі (Гомес, 85), Мане.

Барселона: тер Штеген, Роберто, Піке, Лангле, Альба, Відаль (Артур, 75), Бускетс, Ракітіч (Малком, 80), Коутіньо (Семеду, 60), Мессі, Суарес.

Попередження: Фабіньо, 11, Бускетс, 45, Ракітіч, 53, Матіп, 66, Семеду, 75.

Раніше Жозеп Бартомеу заявив, що клуб вже готується до того, що Мессі завершить кар'єру. Хоча, на думку керівника, аргентинець міг би грати до 45 років.

За підсумками перших матчів півфіналу Ліги чемпіонів Ліонель Мессі був визнаний кращим гравцем тижня.

Відзначимо, що Юрген Клопп розповів, як ставиться до того факту, що давно не вигравав трофеїв і може поступитися Манчестер Сіті в боротьбі за титул в АПЛ.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv