Лукас Моура

Лукас Моура Фото:: Getty Images

Матч у відповідь другого півфіналу Ліги чемпіонів між Аяксом і Тоттенхемом підтвердив, що цей сезон головного клубного єврокубка будуть згадувати ще довго.

Вже на 5-й хвилині матчу капітан господарів Маттейс де Лігт замкнув головою подачу з кутового. Через півгодини господарі, здавалося, забезпечили собі прохід в фінал. Душан Тадич віддав передачу на Хакіма Зієша, який відмінним ударом в дальній кут зробив рахунок 2:0.

Але другий тайм знову повернув інтригу в матч. Всього 204 секунди знадобилося бразильському легіонеру Тоттенхема Лукасу Моура, щоб зробити дубль. Гравець відзначився на 55-й і 59-й хвилинах. Тепер Тоттенхему залишалося забити всього один гол, щоб відібрати у голландців вже куплені в перерві квитки в Мадрид.

Залишок матчу подарував уболівальникам безліч моментів. Забивати могли як одні, так і інші, але вдалося це гостям. Лукас Моура робить хет-трик і виводить свою команду у фінал Ліги чемпіонів.

У перший день літа в Мадриді відбудеться англійський фінал, в якому Ліверпуль буде протистояти Тоттенхему. Чекати залишилося недовго.

Аякс - Тоттенхем 2:3

Голи: де Лігт, 5, Зієш, 35 - Моура, 55, 59, 90+6

Аякс: Онана, Тальяфіко, Блінд, де Лігт, Мазрауі, де Йонг, ван де Беек (Магальян, 90), Шене (Велтман, 60), Дольберг (Сінкгравен, 67), Тадич, Зієш

Тоттенхем: Льоріс, Тріпп'єр (Ламела, 81), Алдервейрельд, Вертонген, Роуз (Девіс, 82), Сіссоко, Ваньяма (Льоренте, 46), Аллі, Еріксен, Моура, Сон.

Попередження: Дольберг, 50, Зієш, 77, Онана, 90+5 - Сіссоко, 16, Роуз, 76

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv