Еден Азар і Мауріціо Саррі

Еден Азар і Мауріціо Саррі Фото:: Getty Images

Головний тренер лондонського Челсі Мауріціо Саррі поспілкувався з пресою після матчу-відповіді Ліги Європи проти Айнтрахта, в якому його команда здобула перемогу лише в серії післяматчевих пенальті.

«Думаю, ми зіграли дуже добре в першому таймі, але після перерви у нас виникли проблеми. Пропустивши гол, команда десять хвилин перебувала в паніці.

У додатковий час ми виглядали краще, але дуже втомилися, щоб не доводити матч до серії пенальті.

Перед грою команда не могла розраховувати на допомогу Хадсона-Одоі, Рюдігера і Канте, а під час матчу пошкодження отримали ще й Лофтус-Чік і Крістенсен.

Було нелегко, але, тим не менш, ми в фіналі Ліги Європи», - сказав Саррі.

Нагадаємо, 29 травня в Баку відбудеться фінал турніру, в якому зустрінуться дві лондонські команди - Челсі і Арсенал.

Відеоогляд матчу Челсі - Айнтрахт доступний в нашому матеріалі. Перемогу лондонцям в серії післяматчевих пенальті приніс удар Едена Азара.

Арсенал же впевнено обіграв Валенсію на її полі. За сумою двох матчів «каноніри» були сильнішими 7:3.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv