Давід Луїс

Давід Луїс Фото:: Getty Images

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи лондонський Челсі в серії післяматчевих пенальті обіграв Айнтрахт і забезпечив собі місце у фіналі турніру.

Зрозуміло, що одним з героїв матчу можна сміливо назвати голкіпера господарів Кепу Аррісабалагу, який неодноразово рятував команду під час гри і в серії пенальті. Але був ще один момент, який хочеться відзначити.

Під час першого екстра-тайму на 100-й хвилині матчу стався епізод, який міг позбавити нас післяматчевої лотереї. Себастьєн Аллер, що вийшов на заміну раніше, виявився неприкритим в штрафному майданчику суперників. Француз пробив у протихід Кепі, який лише проводжав м'яч поглядом. Але на лінії воріт виявився Давід Луїс, який врятував свою команду і, як виявилося, допоміг їй вийти у фінал.

Нагадаємо, вирішальна гра відбудеться 29 травня в Баку. Суперником Челсі буде інша лондонська команда Арсенал.

Відеоогляд матчу Челсі - Айнтрахт доступний в нашому матеріалі. Перемогу лондонцям в серії післяматчевих пенальті приніс удар Едена Азара.

Арсенал же впевнено обіграв Валенсію на її полі. За сумою двох матчів «каноніри» були сильнішими 7:3.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv