Виграй футболку Неймара!

Телеканали «Футбол 1/2» оголошують про черговий конкурс. В рамках партнерського проекту з турніром Red Bull Neymar Jr's Five ми раді оголосити про розіграш футболки з автографом форварда ПСЖ і збірної Бразилії Неймара!

Розіграш футболки відбудеться в неділю, 12 травня, в ефірі програми «Великий футбол» на телеканалі «Футбол 1».

Red Bull Neymar Jr's Five - це авторський турнір бразильської зірки Неймара, з унікальними правилами, які вимагають неабиякої кмітливості.

Змагатися в чемпіонаті можуть всі бажаючі від любителів до професіоналів, хлопці і дівчата у віці від 18 до 25 років (в команді також допускаються два гравці старше 25 років). Формат - 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця кожен раз, коли суперник забиває гол. Матч триває 10 хвилин, або поки не виб'ють останнього гравця команди.

Крім того, в цьому ж випуску дивіться ексклюзивне інтерв'ю з бразильським екс-півзахисником донецького «Шахтаря» Жадсоном, який розповість про те, як склалося його життя після від'їзду з України.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» в прямому ефірі на телеканалі «Футбол 1» щонеділі, о 21:20.