ФК Львів - Маріуполь

ФК Львів - Маріуполь Фото:: Офіційний сайт ФК Львів

У 28-у турі УПЛ Маріуполь на своєму полі прийняв ФК Львів. У кінцівці першого тайму господарі отримали відмінну можливість розмочити рахунок. Під час подачі з кутового Вісенте завалив на газон Бикова, і арбітр вказав на «точку». Фомін пробив нехитро, що дозволило Сарнавському зробити сейв.

У другому таймі картина поєдинку не змінилася. Маріупольці більше атакували та домоглися свого на 74-й хвилині. Пихаленок впевнено завершив стрімку контратаку своєї команди.

У компенсований час Маріуполь провів ще одну контратаку, яка завершилася голом Зубкова. Остаточний рахунок матчу - 2:0.

Маріуполь видобуває три очки та виходить на четверту позицію. Львів залишається з 30-ма очками на останньому місці в першій шістці.

У наступному матчі Маріуполь приїде в гості до Динамо, а ФК Львів погостює у Олександрії.

Маріуполь - Львів 2:0

Голи: Піхалёнок, 74, Зубков, 90+2

Маріуполь: Гальчук, Яворський, Чоботенко, Биков, Кирюханцев (Тищенко, 87), Ігнатенко, Зубков, Мішнев, Піхаленок, Вакула (Сікан, 70), Фомін (Горбунов, 79)

Львів: Сарнавський, Вісенте (Парамонов, 46), Борзенко, Насонов, Адамюк, Липе, Вітор, Сабіно (Шина, 67), Мартан (Приймак, 59), Дуарте, Вітор Пернамбуко

Попереджені: Ігнатенко, 4, Зубков, 50, Мішнёв, 55, Чоботенко, 67, Биков, 85 - Вісенте, 39, Мартан, 51, Дуарте, 85

Нереалізований пенальті: Фомін, 39

Пропонуємо переглянути кращі голи минулого туру УПЛ, які ми зібрали в один ТОП.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv