УПЛ

УПЛ

У матчі 28-го туру чемпіонату України зійшлися Арсенал-Київ і Чорноморець, які розташовуються на дні турнірної таблиці.

У дебюті матчу Оріховський збив Коваля у воротарському майданчику, за що арбітр поставив пенальті. Вільхамссон спокійно реалізував «вирок» - 0:1.

У самій кінцівці першого тайму Аржанов залишив свою команду в меншості, зробивши грубий фол проти Калітвинцева.

На 56-ій хвилині був призначений ще один пенальті, тільки на цей раз у ворота одеситів. Вакуленко пробив впевнено і зробив рахунок у матчі рівним - 1:1.

На 60-ій хвилині Червенков випустив на поле Семеніва і дуже здорово вгадав з цією заміною. Лише через хвилину Дмитро вивів одеситів вперед, переправивши м'яч головою у ворота після подачі зі штрафного.

На 77-ій хвилині «каноніри» зуміли зрівняти рахунок. Вакуленко ударом головою відправив м'яч у дальній кут після подачі Жичикова - 2:2.

У кінцівці зустрічі команди ще обмінялися результативними ударами. Спочатку Ковпак реалізував вихід на ворота Чорноморця - 3:2. А в додатковий час Бабенко реалізував пенальті - 3:3.

Статистика матчу:

Чорноморець залишається на останньому місці, а Арсенал порівнявся очками з Карпатами, у яких гра в запасі.

У 29-му турі Арсенал-Київ навідається в гості до Ворскли, а Чорноморець — до Олімпіку.

Арсенал-Київ - Чорноморець 3:3

Голи: Вакуленко, 57 (з пенальті), 77, Ковпак, 88 - Вільхамссон, 10 (з пенальті), Семенів, 62, Бабенко, 90 + 1 (з пенальті)

Арсенал-Київ: Підківка Роман Юрійович - Жичиков, Башлай, Вакуленко, Дубінчак - Танковскій, Домбровський - Калитвинцев,

Оріховський (Мудрик, 64), Авагімян (Ліпартія, 46) - Міссі Мезу (Ковпак, 46)

Чорноморець: Кожухар - Трубочкин, Гошкодеря (Остапенко, 71), Грачов, Норенков - Мусолітін, Бабенко - Танчик, Аржанов, Вільхамссон

(Павлов, 82) - Коваль (Семенів, 60)

Попередження: Оріховський, Дубінчак, Ліпартія, Жичиков - Коваль, Аржанов

Вилучення: Аржанов, 45+1

Нагадаємо, вчора відбулося три матчі УПЛ. Шахтар здолав Олександрію. Переможний гол на рахунку Жуніора Мораеса.

Динамо розписала результативну нічию з Зорею. Столичний клуб не зміг утримати перемогу, пропустивши на останній хвилині.

А Маріуполь забив два м'ячі у ворота ФК Львів.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv