Олімпік - Десна

Олімпік - Десна Фото:: Офіційний сайт Десни

У матчі 28-го туру чемпіонату України зійшлися Десна та Олімпік.

Чернігівці очолюють нижню шістку, а Олімпік, у свою чергу, всіляко намагається уникнути перехідних матчів, тримаючись на відстані трьох балів від десятого місця.

У першому таймі господарі зуміли розмочити рахунок. Денис Фаворов зорієнтувався в чужій штрафній і пробив точно у верхній кут воріт - 1:0.

У самому дебюті чернігівці подвоїли рахунок. Олександр Філіппов скористався помилкою суперника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і холоднокровно реалізував свій момент - 2:0.

Лише через дві хвилини «олімпійці» скоротили рахунок в матчі. Матар Дійе переправив м'яч головою у кут воріт після подачі Андрія Кравчука - 2:1. Цей м'яч і став переможним.

Статистика матчу:

У 29-у турі Десна відправитися до Львова на матч з Карпатами, а Олімпік вдома прийматиме Чорноморець.

Десна - Олімпік 2:1
Голи: Д. Фаворов, 16, Філіппов, 48 - Матар, 51.

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря, Богданов - Волков (Сергійчук, 77), А. Фаворов, Картушов (Якимів, 90+2) - Філіппов (Безбородько, 85).

Олімпік: Кринський - Клименчук, Снурніцин, Гришко, Цимбалюк - Гай, Кравчук (Валєєв, 67), Сондей (Вантух, 74), Тейшера - Матар, Дегтярьов.

Попередження: А. Фаворов - Гришко, Кравчук.

Нагадаємо, вчора відбулося три матчі УПЛ. Шахтар здолав Олександрію. Переможний гол на рахунку Жуніора Мораеса.

Динамо розписала результативну нічию з Зорею. Столичний клуб не зміг утримати перемогу, пропустивши на останній хвилині.

А Маріуполь забив два м'ячі у ворота ФК Львів.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv