Хосеп Гвардіола

Хосеп Гвардіола Фото:: Getty Images

Манчестер Сіті виходив на матч з Брайтоном з завданням закінчити чемпіонську гонку з Ліверпулем в свою користь. Феноменальні показники команд в сезоні відходили відходили на другий план, а завдання команди Гвардіоли зводилася до простої перемоги над «чайками».

Брайтону в передостанньому турі вдалося перешкодити Арсеналу потрапити в зону Ліги чемпіонів за підсумками сезону, але з Ман Сіті підопічні Хьютона не впоратися. Проте, господарям вдалося закрутити якусь подобу інтриги, коли Гленн Мюррей переправив м'яч у ворота Сіті після подачі кутового на 27-й хвилині. Втім, вже в наступній атаці Агуеро зрівняв рахунок, а ще до перерви Емерік Ляпорт вивів гостей вперед.

У другому таймі Ман Сіті не дав засумніватися в своїй перевазі і довів справу до розгрому - 4:1. «Містяни» другий рік поспіль перші в АПЛ!

Брайтон - Манчестер Сіті 1:4
Голи:
Мюррей, 27 - Агуеро, 28, Ляпорт, 38, Марез, 63, Гюндоган, 72
Брайтон: Райан, Данк, Даффі, Бернардо, Сальтор (Монтойя, 84), Біссума, Гросс, Кноккарт, Каял, Джаханбакш (Локадія, 67), Мюррей (Андоні, 68)
Манчестер Сіті: Едерсон, Ляпорт, Уокер (Данило, 88), Компані (Отаменді, 86), Зінченко, Гюндоган, Сілва, Стерлінг, Сільва (Де Брюйне, 78), Марез, Агуеро

Відеоогляд першого тайму:

Відеоогляд другого тайму:

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv