Серия А

Серия А Фото:: Getty Images

У матчі 36-го туру чемпіонату Італії Болонья на своєму полі приймала Парму. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу господарів з рахунком 4:1.

Примітно, що всі голи команди забивали в другому таймі - перша половина зустрічі закінчилася нулями на табло. Втім, вже в дебюті другої сорокап'ятихвилинки одну з команд прорвало - на 52-ій хвилині Болонья відкрила рахунок зусиллями Ріккардо Орсоліні. Через сім хвилин перевага господарів була подвоєна - автоголом відзначився воротар Парми Луїджі Сепе.

На 62-й хвилині гості залишилися в меншості - Бруну Алвеш отримав дві жовті картки за дві хвилини. Через десять хвилин Болонья скористалася чисельною перевагою і довела рахунок до розгромного - 3:0. На 81-й хвилині Роберто Інглезе скоротив відставання своєї команди. Через три хвилини відзначився Франсіско Сьєрральта - на жаль для фанатів Парми, лише автоголом. Це і стало точкою в даному поєдинку.

Болонья - Парма 4:1

Голи: Орсоліні, 52, Сепе (автогол), 59, Войнович, 72, Сьєрральта (автогол), 84 - Інглезе, 81.

Болонья: Скорупські, Мбає, Ларангейра (Корбо, 86), Войнович, Крейчі, Пульгар, Джемаїлі, Орсоліні, Соріано (Сванберг, 75), Паласіо, Дестро (Сантандер, 66).

Парма: Сепе, Якопоні, Бруну Алвеш, Бастоні, Гаццола (Сілігарді, 60), Рігоні, Скоццарелла, Дімарко, Жервіньо, Чераволо (Інглезе, 61), Спрокаті (Сьєрральта, 65).

Попередження: Дімарко, 33, Рігоні, 34, Соріано, 48, Жервіньо, 58, Бруну Алвеш, 61, Скоццарелла, 71.

Вилучення: Бруну Алвеш, 62.

Подивитися відеоогляд матчу Рома - Ювентус можеш в нашому матеріалі. «Вовки» продовжують боротися за ТОП-4.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv