Кубок України

Кубок України Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Дива не сталося! Сенсаційний Інгулець не зміг нав'язати боротьбу Шахтарю в фіналі Кубка України.

А починалося все досить обнадійливо для команди з Петрова. Підопічні Лавриненко намагалися нав'язати боротьбу в центрі поля іменитому супернику, але до небезпечних моментів справа не доходила. Варто було «гірникам» включити другу передачу, як інтрига в матчі тут же зникла.

Інгулець

Інгулець Фото: Офіційний сайт Шахтаря

На 28-ій хвилині Тете забив дебютний м'яч у футболці Шахтаря. Спрацювала бразильська зв'язка Ісмаїлі-Тайсон-Тете, на вістрі якої опинився зимовий новачок «гірників». Слід зазначити, що один із захисників Інгульця затримався, чим дозволив бразильцеві уникнути офсайду і безперешкодно розстріляти ворота.

Тете

Тете Фото: Офіційний сайт Шахтаря

Друге взяття воріт сталося через дев'ять хвилин. І знову останній оборонець Інгульця не витримав лінію і дозволив Ісмаїлі прийняти м'яч в штрафному майданчику, потім пішов простріл уздовж воріт на Тете, який розстріляв порожній кут воріт Ситникова. Дубль бразильця і ​​2:0 в матчі!

Ісмаїлі

Ісмаїлі Фото: Офіційний сайт Шахтаря

Третє взяття воріт сталося в компенсований до першого тайму час. Тайсон протягнув м'яч через півполя, а потім шикарною передачею розрізав захист суперника і викотив на Мораеса - той не схибив - 3:0!

Жуніор Мораес

Жуніор Мораес Фото: Офіційний сайт Шахтаря

На 65-ій хвилині рахунок став розгромним. Чудова контратака вдалася «помаранчево-чорним», яка завершилася дебютним голом Соломона в футболці Шахтаря. Отримавши гарну передачу від Тете, він на замаху прибрав одного і технічно пробив з-під другого суперника - 4:0.

Шахтар

Шахтар Фото: Офіційний сайт Шахтаря

Для Шахтаря цей тріумф став 13-м в історії клубу. До слова, «гірники» четвертий рік поспіль перемагають у Кубку України. Таким рекордом не може похвалитися жодна команда нашої країни.

Шахтар - Інгулець 4:0
Голи: Тете, 28, 39, Мораес, 45+2, Соломон, 64.

Шахтар: Шевченко - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Алан Патрік, Маркос Антоніо - Тете (Нем, 73), Коваленко, Тайсон - Мораес (Кайоде, 62).

Інгулець: Ситников, Запорожець, Клименко (Кучеренко, 67), Мишуренко (Сичинава, 35), І. Коваленко (Соломон, 62), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 83), Ковальов, Лупашко, Синегуб.

Попередження: Коваленко, Нем - Клименко, Лупашко.

Розвитку подій в матчі доступні за цим посиланням. Footballua.tv стежив за кожною дією на поле.

Нагадаємо, Шахтар планує підписати півзахисника Палмейраса. «Гірники» працюють над посиленням центру поля.

Відзначимо, що Марлос очікує повернутися на поле до матчу з Динамо.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv