Мілінковіч-Савіч

Мілінковіч-Савіч Фото:: Getty Images

Лаціо зумів дотиснути Аталанту в кінцівці зустрічі та здобути сьомий Кубок Італії у своїй історії.

До 80-ій хвилини команди не могли відзначитися голами, було багато боротьби, часом занадто грубої, про що свідчить вісім жовтих карток.

Результат вирішився в ендшпілі матчу. Спочатку Мілінковіч-Савіч забив через три хвилини після своєї появи на полі. А подвоїв рахунок в матчі Корреа, який майстерно втік в контратаку, розібрався з трьома захисниками Аталанти й забив гол. Чудова крапка в матчі!

Аталанта - Лаціо 0:2
Голи: Мілінковіч-Савіч, 82, Корреа, 89

Аталанта: Голліні - Мазьелло, Паломіно, Джімсіті - Хатебур, де Роон (Пашаліч, 85), Фрелер, Кастаньо (Госенс, 85) - Ілічіч, Гомес - Сапата (Барроу, 85).

Лаціо: Стракоша, Марушич, Баштуш (Раду, 36), Ачербі, Луліч, Лейва, Пароло, Феліпе, Корреа, Луїс Альберто (Мілінковіч-Савіч, 79), Іммобіле (Кайседо, 67)

Попередження: Мазьелло, Сапата - Баштуш, Луліч, Лейва, Марушич

Нагадаємо, в півфіналі Аталанта зуміла пройти Фіорентину. Рахунок за сумою двох поєдинків - 5:4.

А Лаціо залишив за бортом Кубка Італії Мілан. Єдиний гол в матчі-відповіді на рахунку Корреа.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv