Райан Сессеньон

Райан Сессеньон Фото:: Сайт Фулгема

Підійшов до кінця сезон 2018/2019 в англійській Прем'єр-лізі. Цей сезон вболівальники запам'ятають надовго, адже чемпіон визначився лише в останньому турі, а Ліверпуль, який посів друге місце, втратив за весь чемпіонат всього 17 очок. Але навіть божевільні 97 пунктів не допомогли «червоним» виграти золоті медалі.

Ми починаємо підбивати підсумки чемпіонату. Як то кажуть, молодим скрізь у нас дорога, тому почнемо з них. У цьому матеріалі ти побачиш 5 голів, який забивали наймолодші футболісти. На момент взяття воріт суперника всім їм не виповнилося навіть 20 років.

Дуайт Макніл, Бернлі (19 років, 1 місяць, 8 днів)

Лівий вінгер Бернлі відзначився голом 30 грудня в домашній зустрічі проти Вест Хема. На 34-й хвилині після затяжної атаки господарів Макніл замкнув подачу Ешлі Вествуда, встановивши на табло підсумковий рахунок матчу 2:0.

Домінгуш Кіна, Уотфорд (19 років, 27 днів)

У матчі 17-го туру Уотфорд на своєму полі приймав Кардіфф. На 68-й хвилині матчу півзахисник господарів Кен Сема отримав м'яч в штрафному майданчику гостей і скинув його під удар Кіні. Домінгуш вдарив точно, зробивши рахунок 3:0. Примітно, що до кінця гри гості встигли 2 м'ячі відіграти, але не більше.

Філ Фоден, Манчестер Сіті (18 років, 10 місяців, 23 дні)

Надзвичайно важливий гол молодого півзахисника «городян», який багато в чому допоміг його команді виграти чемпіонство. Філ забив у матчі 35-го туру проти Тоттенхема, коли боротьба за золоті медалі наближалася до свого апогею. Фоден відзначився ударом головою після пасу Серхіо Агуеро. Підсумковий рахунок матчу - 1:0 на користь Сіті.

Майкл Обафемі, Саутгемптон (18 років, 5 місяців, 16 днів)

У 18-му турі чемпіонату Майкл Обафемі забив в ворота Хаддерсфілда, отримавши передачу від Нейтана Редмонда. Сталося це на 71-й хвилині матчу. Молодий ірландець нігерійського походження встановив на табло підсумковий рахунок матчу - 3:1 на користь «святих».

Райан Сессеньон, Фулхем (18 років, 5 місяців, 2 дні)

Наймолодшим гравцем, який забивав у цьому сезоні став Райан Сессеньон, який відзначився у воротах Кардіффа в матчі 9-го туру. Англієць скористався пасом Александра Мітровіча і зробив рахунок 2:2 на 34-й хвилині матчу. Ось тільки в результаті команда Сессеньона зазнала поразки, пропустивши ще 2 голи в другому таймі.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv