Виктор Леоненко

Виктор Леоненко Фото:: Footballua.tv

Експерт програми «Великий футбол» - про проблеми Маріуполя в матчі проти Динамо

- Другий тайм матчу Динамо - Маріуполь був цікавіше, ніж перший. Вони взагалі загнали суперника, по суті. У першому таймі два удари плюс гол. Після цього задаєшся питанням: «А що робити Маріуполю в Лізі Європи»? Пропустили два голи-близнюки.

Коли гра Маріуполя була не блідою? Вони створюють півтора моменти, зі Львовом забили два, граючи на контратаках вдома. Причина проблем - слабкий тренер. Бабич в Чорноморці довів, що він слабкий тренер. Я взагалі не знаю, як він потрапив до Маріуполя. Команда по складу не найслабша. Ще треба зазначити Рустама Худжамова. Якби його не було, то було б ще сумніше.

У свою чергу Віктор Вацко вважає, що перемога Шахтаря - це тріумф системної роботи в клубі. З цим навряд чи хтось сперечатиметься.

Михайло Метревілі заявив, що ми стаємо свідками початку століття Шахтаря. Донецький клуб - флагман українського футболу.

Дивіться авторську програму Олександра Денисова «Великий футбол» в прямому ефірі телеканалу «Футбол 1» щонеділі о 21:20.