Мілінковіч-Савіч

Мілінковіч-Савіч Фото:: Getty Images

У матчі 37-го туру чемпіонату Італії лицем до лиця зійшлися Лаціо і Болонья. Фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию - 3:3.

Розмочити рахунок в матчі вдалося футболістам Лаціо - на 13-й хвилині відзначився Хоакін Корреа. У дебюті другого тайму Болонья буквально за дві хвилини перевернула хід поєдинку: на 50-й хвилині Андреа Полі зрівняв рахунок, а на 51-й - Маттіа Дестро вивів свою команду вперед. Ошелешений Лаціо не здався і відігрався через вісім хвилин - забив Баштуш. Через чотири хвилини гості знову вийшли вперед завдяки результативному удару Ріккардо Орсоліні. Втім, останнє слово було за господарями поля - на 80-й хвилині Сергій Милинкович-Савич врятував свою команду від поразки, звівши гру до нічиєї.

Лаціо - Болонья 3:3

Голи: Корреа, 13, Баштуш, 59, Милинкович-Савич, 80 - Полі, 50, Дестро, 51, Орсоліні, 63.

Лаціо: Гуеррієрі, Баштуш, Ачербі, Луїс Феліпе (Арміні, 53), Лейва (Милинкович-Савич, 73), Пароло, Бадель (Катальді, 64), Ромуло, Луліч, Корреа, Іммобіле.

Болонья: Скорупський, Войнович, Ларангейра, Дейкс, Мбає, Полі (Джемайлі, 80), Пульгар, Соріано, Орсоліні, Дестро (Сантандер, 71), Паласіо (Крейчі, 90).

Попередження: Дестро, 52, Корреа, 64, Лейва, 67.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv