Арні Вільхамссон

Арні Вільхамссон Фото:: Офіційний сайт УПЛ

У 30-му турі чемпіонату України зустрілися представники нижньої шістки — Чорноморець і Карпати.

Розмочити рахунок в матчі вдалося вже на дев'ятій хвилині. Арні Вільхамссон отримав м'яч в штрафній суперника і пробив у верхній кут - 1:0.

Наступного взяття воріт довелося чекати майже годину. На 73-ій хвилині Сергій Мякушко реалізував пенальті та зрівняв рахунок в матчі - 1:1. Однак, господарі швидко прийшли до тями й знову вийшли вперед. Василь Павлов вчасно зорієнтувався і підкоригував простріл партнера - 2:1.

Крапку в матчі поставив Дмитро Рижук, який чітко замкнув подачу зі штрафного - 3:1.

Чорноморець набирає три очки та порівнюється в турнірній таблиці з Арсеналом-Київ. Карпати залишаються в зоні перехідних матчів з 29-ма очками в активі.

Чорноморець - Карпати 3:1
Голи: Вільхамссон, 9, Павлов, 79, Рижук, 83 - Мякушко, 73 (з пенальті).

Чорноморець: Литовченко - Голіков, Трубочкін, Рижук, Бабенко - Танчик, Гошкодеря - Коваль (Павлов, 78), Хамелюк, Аржанов (Чорній, 90) - Вільхамссон (Семенів, 87).

Карпати: Кучинський - Мірошниченко, Ковтун, Бусько, Мегреміч - Кльоц, Ді Франко (Толочко, 86) - Онгль, Мендес (Гуцуляк, 49), Мякушко - Дебелко.

Попередження: Павлов - Ковтун.

Ми зібрали ТОП-5 кращих голів 29-го туру УПЛ. Насолоджуйтесь!

Нагадаємо, Паулу Фонсека став найкращим тренером 29-го туру УПЛ. Успіхи фахівця не залишилися непоміченими.

А Жуніор Мораес - кращим гравцем.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv