Володимир Шаран

Володимир Шаран Фото:: Footboom

У матчі 30-го ранку чемпіонату України обличчям до обличчя зійшлися Маріуполь і Олександрія. Фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию - 1:1,

Вже на дев'ятій хвилині Маріуполь отримав шанс розмочити рахунок, але не скористався ним - Олександр Зубков не зумів реалізувати пенальті. Втім, через 20 хвилин «приазовцям» все ж вдалося забити - відзначився Олександр Піхальонок.

На останній хвилині першого тайму Олександрія заробила пенальті - гравець Маріуполя Сергій Яворський зробив фол останньої надії у власному карному майданчику. Шансом зрівняти рахунок команда Володимира Шарана скористалася - одинадцятиметровий удар реалізував Андрій Запорожан. У другій половині гри команди не забивали.

Варто відзначити, що одного заробленого очка вистачило Олександрії для того, щоб достроково завоювати бронзові медалі УПЛ. Разом з цим команда Володимира Шарана забезпечила собі місце в груповому раунді Ліги Європи в наступному сезоні.

Маріуполь - Олександрія 1:1

Голи: Піхальонок, 29 - Запорожан (пен.), 45.

Маріуполь: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Горбунов (Тищенко, 81), Ігнатенко, Піхальонок, Зубков, Мишньов, Федорчук (Вакула, 61), Фомін (Борячук, 61).

Олександрія: Паньків, Пашаєв, Микицей, Бухал, Лучкевич, Запорожан, Задерака (Гречишкін, 60), Банада, Протасов (Шастал, 73), Паламар, Сітало (Довгий, 88).

Попередження: Полегенько, 10, Задерака, 54.

Вилучення: Яворський, 44.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv