Олександр Петраков

Олександр Петраков Фото:: Сайт УАФ

У першому турі Чемпіонату світу U-20, який проходить на Полях Польщі, збірна України в складному матчі змогла обіграти США з рахунком 2:1. Ось що з цього приводу сказав головний тренер Олександр Петраков.

«Про подальші цілі будемо розмовляти потім. Поки наше завдання - вийти в плей-офф. Потрібно буде зробити роботу над помилками і рухатися далі. Перший тайм у нас зовсім не вийшов. До 15-ї хвилини ми могли програвати 0:2. У перерві довелося жорстко з хлопцями поговорити, переходячи на підвищені тони. Добре, що ми з помічниками змогли донести свої вимоги до хлопців, і в другому таймі все пішло набагато краще.

Не думаю, що ми чимось здивували американців. Наш стиль не змінюється вже три роки, а знайти відеозапис матчу в наш час зовсім не складно. Тим більше, мені відомо, що тренер збірної США переглядав матчі з нашою участю. У нас є лише одна проблема - травма Віталія Миколенко. На його місці грав Безкоровайний, і у нього не все виходило, але хлопець він хороший, а помилки ми розберемо», - сказав Петраков.

Після першого туру Україна посідає друге місце в групі, поступаючись за різницею м'ячів Нігерії, яка обіграла Катар з рахунком 4:0. Наступний матч ми зіграємо 27 травня з Катаром.

З усіма подробицями матчу можеш ознайомитися в нашому матеріалі. Хлопці подарували відмінний футбольний вечір.

Підписуйся на телеканали Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv