Туреччина

Туреччина

У товариському матчі лицем до лиця зійшлися збірні Туреччини і Греції. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу «місячних зірок» з рахунком 2:1.

Розмочити рахунок в матчі туркам вдалося вже на 11-й хвилині - відзначився Дженгиз Ундер. Через шість хвилин рахунок став 2:1 - постарався Кенан Караман. Греки, у свою чергу, змогли забити лише гол престижу - в компенсований до другого тайму час результативним ударом відзначився Дімітріс Курбеліс.

Туреччина - Греція 2:1

Голи: Ундер, 11, Караман, 17, Курбеліс, 90.

Туреччина: Чакир, Мераш, Сангаре, Айхан, Сеюнджю, Йокушлу (Текдемір, 61), Язиджі (Кахведжі, 46), Ундер (Бельозоглу, 80), Туфан (Оз'якуп, 46), Караман (Омюр, 46), Тосун (Ялчин , 55).

Греція: Пасхалакіс, Курбеліс, Кутріс (Стафілідіс, 46), Валерьянос (Бухалакіс, 54), Сіопіс (Манталос, 75), Мавріас (Коцірас, 73), Масурас (Дурмішай, 65), Пелкас (Коловос, 46), Фортуніс, Самаріс, Кулуріс.

Попередження: Курбеліс, 67, Оз'якуп, 68.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv