Серія А

Серія А

Підопічні Альфредо Альєтт добули путівку в елітний італійський дівізон, обігравши в фіналі Чітаделлу.

Верона зайняла 5 місце в регулярному сезоні Серії В і потрапила в плей-офф за вихід до вищого дивізіону. У чвертьфіналі плей-офф «мастіфи» обіграли Перуджу з рахунком 4:1, а в півфіналі залишили без роботи Пескара (0:0; 1:0). У першому фінальному матчі на поле Чітаделли Верона поступилася без шансів (0:2), однак в другому поєдинку зуміла виправити ситуацію. В кінці першого тайму рахунок відкрив Маттіа Цакканьі, а вже на 69 хвилині Самуель Ді Карміне зрівняв загальний рахунок ударом п'ятою. Вирішальний м'яч Верона забила на 83 хвилині, коли той же Ді Карміне вивів Ларібі за побачення з кіпером гостей, що завершилося третім голом. Варто також відзначити, що «Чіта» догравала матч удев'ятьох, що і позначилося на результаті.

Верона повернулася в еліту через рік в Серії В. Разом з нею добули підвищення в класі Брешіа і Лечче. Елітний дивізіон покинуть Емполі, Фрозіноне і К'єво. Таким чином, веронского дербі в Серії А в наступному сезоні не буде.

Нагадаємо, Мілан може бути відсторонений від єврокубків.

Пропонуємо насолодитися кращими голами заключного туру в Серії А.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv