Сборная Украины U-20

Сборная Украины U-20 Фото:: Getty Images

В 1/8 фіналу чемпіонату світу до 20 лицем до лиця зійшлися збірні України та Панами. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу «синьо-жовтих» з рахунком 4:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося команді Олександра Петракова - на 23-й хвилині відзначився Данило Сікан. Ще до перерви «синьо-жовтим» вдалося довести рахунок до розгромного: на 41-й хвилині Денис Попов подвоїв перевагу українців, а в компенсований час Данніл Сікан оформив дубль.

У дебюті другого тайму, на 50-й хвилині, панамці зуміли відквитати один м'яч зусиллями Вокера. Втім, «синьо-жовті» свого не відпустили. На 83-й хвилині Сергій Булеца поставив жирну крапку в поєдинку.

Україна (U-20) - Панама (U-20) 4:1

Голи: Сікан, 23, 45, Попов, 41, Булеца, 83 - Вокер, 50.

Україна (U-20): Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Чех, Корнієнко, Дришлюк, Цітаішвілі (Кащук, 63), Булеца, Сікан (Супряга, 67).

Панама (U-20): Дімас, Вокер, Харві, Вест, Брістан (Мендес, 46), Бенітес (Родрігес, 72), Гріффіт, Трехос, Родрігес, Гамбоа, Валанта (Моралес, 64).

Попередження: Трехос, 54, Сікан, 64, Дришлюк, 90.

Примітно, що збірна України (U-20) вперше в своїй історії подолала раунд 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Долучайся до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 в Telegram, щоб першим побачити найкращі голи з топ-ліг: https://t.me/footballua_tv